BAYİLİK ŞARTLARI

- Müşterilerinizin Web Sitesi ihtiyaçlarına hızlı ve profesyonel çözümler sunun.

- Tamamen yönetilebilir ve geliştirilebilir sistemlerimiz ile bu keyifli deneyimi keşfedin..

- Yüksek kar marjları ile web site paketlerimizin satışını yapmak için hemen bizimle iletişime geçin.

Bayilik Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Web Tasarım Bayiliği Alarak Nasıl Bir Kazancım Olacak?
Bayilerimize Kobi,Kurumsal ve Kurumsal Pro paketlerimizde %15'e kadar iskonto uygulanmaktadır. 1-5 site alımlarda %5 ,5-10 site arası alımlarda %10 ve 10 siteden fazla alımlarda %15 indirimli fiyatlar üzerinden sipariş verebilirsiniz. Tüm sistem fiyatlarına bayilik paneli üzerinden ulaşabilirsiniz.İndirimli aldığınız web sitelerini müşterilerinize dilediğiniz fiyata satabilirsiniz.

Neden İndirim İlk Satıştan Sonra Yapılıyor?
İndirimi ilk satıştan sonra yapmamızın nedeni gereksiz bayi başvurularını engellemektir.

Şahıs Firmasıyım Bayi Olabilirmiyim.
Evet. Şahıs firmaları bayilik alabilir.Bayimiz olmak için tıklayın

Müşterilerim Web Sitelerini Kendi Sunucularında Barındırabilir Mi?
Hayır. Hazır sistemlerimizin kodlarını hiçbir ücret karşılığında başka bir sunucuda host edilmek üzere vermemekteyiz.Sistemimiz merkezi bir sistemdir ve sürekli güncelleştirilmektedir.Son derece güvenli sunucularda bulundurulmaktadır ve sunucu hizmeti sadece firmamız tarafından verilmektedir. Bu kesin bir kuraldır.

Satışını Yaptığım Web Sitesinin içeriklerini Kim Ekleyecek?
Web sitelerinin içerikleri müşterilerimiz tarafından eklenir. Bayi’ler isterlerse ücret karşılığında anlaştıkları firmaların içeriklerini ekleyebilirler veya firmamızdan talep edebilirler.

Müşterim yeni bir tasarım istedi ya da sayfa yapısında değişiklikler istedi
Sitede yapılması istenen düzenlemeler ayrıca ücretlendirilir. Yapılacak olan değişikliklere göre fiyat değişkenlik göstermektedir.Değişiklikleri bizim yapmamızı isterseniz Profeyonel destek paketlerimizden almanız gerekmektedir.

Sözleşme Yapılacak Mı?
Bayilik için herhangi bir sözleşme yapılması gerekmemektedir.Satın alma işlemini yaptığınız sitelerde genel kullanım sözleşmesi geçerli olmaktadır. Sipariş aşamasında sözleşmeyi okuyabilirsiniz.

Bayilik Panelim Olacak Mı?
Evet. Hesabınız incelendikten ve işlemler tamamlandıktan sonra başvuru yapmış olduğunuz e-posta adresinize kullanıcı adı ve şifreniz gönderilecektir.Gönderilen bilgiler ile http://tr-ns.com/bayi/ adresinden giriş yaparak müşterilerinizin web sitelerini açabilirsiniz.

Müşterime Nasıl Demo Gösterebilirim?
www.tr-ns.com adresi üzerinden tüm sistemlerimizin demolarını ücretsiz olarak müşterilerinize gösterebilirsiniz.Demoların telif hakkı bölümünde bayi bilgileri yer almaktadır, hiçbir yerde websitepaketi.com ibaresi geçmez.

Nasıl Yardım Alacağım?
Bayilik paneli üzerinden tüm teknik bilgilere ulaşabilirsiniz.

Sizin adınızı kullanabilirmiyim?
Web site paketlerimizi satın alarak kendi müşterilerine satış yapanlar, Web Site Paketi'ni temsil etmezler. Web Site Paketi adına sözleşme imzalayamaz ve taahütte bulunamazlar. Bayilerimizle aramızdaki ilişki satıcı-müşteri ilişkisidir. Sorumluluklarımız tüketici hakları kapsamındadır.

Sitenin alt kısmında (footer alanı) kendi bilgilerim olacakmı?
Bayi bölümünden footer alanı bölümüne girdiğiniz bilgiler satışını yaptığınız tüm sitelerin alt kısmında yer alacaktır.Herhangi bir yerde websitepaketi.com ibaresi veya linki bulunmayacaktır.Bayi girişi yapılmadan verilen siparişlerde ise footer alanında varsayılan footer yer alıcaktır.

web site paketi , hazır web sitesi, hazır site, site yapan firmalar, ücretsiz site aç, bedava site kur, bedava site aç

Ücretsiz Demo